Below 12

Autumn B

Kennington Ath Yellows 8 (Harry Marsh 2, Harry Wheeler, Jacob Parker-Hunt, Woodley Osborne, Kayden Whittington, Jamie Draper, Ollie Rathbone), Quarry Rov Min 2 (Bukunmi Maxwell 2).

Wintry weather/Spring A

Banbury Utd Spencer 2 (Richie Mack, Freddie Wheeler), Summertown Stars Eagles 3 (Louis Griffiths, Henry Meyers, Gleb Kuprin).

Bure Pk Jun Galaxy 3 (Tommy French 2, Frankie Russell), Didcot Tn Crimson 4 (Josh Smith 2, Lewis Generators 2).

Florence Pk 3 (Seyi Akinwalere, Future Onoh, Mubarak Abolade), North Leigh Utd 2 (Jacob Bourke, Charles Walker).

Grove Chall 3 (Jayden Buchanan 2, Kian Hosier), Henley Lions 2 (Rhys Bain, Kris Brooks).

Wintry weather/Spring C

Kidlington Falcons 0, Donnington (2016) Crimson 2 (Daquan Jack, Reginald Amoah).

Wintry weather/Spring D

Horspath Whites 8 (Finlay Singleton 3, Eoin Barry 3, Alex Reid, Lewis Slattery), Summertown Stars Kestrels 1 (Euan Currie).

Wintry weather/Spring E

Crowmarsh Tigers 4 (Ben Philips 2, Stanley Vowles, Joe Cheeseman), Oxford Utd Ladies 1 (Natalie Matthews).

Lawn Town 2 (Harrison Daniell, Samson Durodola), Ardington & Lockinge 1 (Ellis Primary).

Botley Boys & Ladies Eagles 1 (Ryan Squires), Crowmarsh Pumas 3 (Cody Andersson, Giorgio Defazio, Aidan Eltham).

Wintry weather/Spring F (North)

South Pk Rgrs Blue 4 (Zaki Stanley 2, Ivan Dimitrov, Riley Pullin), Summertown Stars Condors 0.

Wintry weather/Spring F (South)

Europa Titans 4 (Matteo Walsh 2, Daniel Cale-Caplan, Jack Linsley), Hanney 1 (Louis Conybeare).

South Cumnor Min 3 (Louie Mullord 2, Ava Daci), St Edmunds Royals 2.

Below 13

Wintry weather/Spring A

Heyford Pk 4 (Louie Thomas 2, Jack Simpson, Tyler Lawton), Didcot Tn Crimson 0.

Oxford Town 6 (Rafael dos Santos 2, Donte Yearwood 2, Archie Harris 2), Didcot Tn 0.

Wintry weather/Spring B

Hanney 2 (Joseph Davies 2), Abingdon Utd 4 (Jacob Sapwell, Jayden Howard, Oliver Maier, Elliot Williams-Fallon).

Bullingdon 8 (Zakai Krah 2, Cian Denton, Cameron Rimes, Michael O’Sullivan-Inexperienced, Lewis Buckle, Eden Magosha, Oliver Townsend), Botley Boys & Ladies Red 1 (Rowan Hayes).

Wintry weather/Spring C

Banbury Utd 1 (Syed Alizar Rizvi), Hinksey Pk Leopards 3 (Jean Paul Masih Gill 2, Seydina Mouhamed Diop).

Horspath 3 (Rhiver Shore, Rayaan Dogar, Jay Prepared), Quarry Rov 1.

Mansfield Rd Jun 1 (Dylan Murray), St Edmunds Wootton 9 (Owen French 4, Oliver Knights 3, Ollie Owen, Jake Richardson).

Wintry weather/Spring D

Hinksey Pk Tigers 4, Bletchingdon 4 (Alfie Shaw 2, Murray Elliott, Jordan Okwesa).

Wintry weather/Spring E

Summertown Stars Centaur 5 (Adam Donovan 2, Paolo Bentivoglio 2, Yaman Alfarhan), Bardwell 6.

Below 14

B League

Westwood Wand Colts 3, Studying Town Albion 4 ( Harry Lewis 3, Ryan Barrett).

C League

Brackley Ath 3 (Fred Webster, Charlie Harrison, Fraser Silman), Chilly Ash Boys & Ladies White 0.

Lawn Town 4 (Matthew Wyatt 2, Barnaby Redfearn-Doney, Jacob Evans), Crowmarsh Pumas 2 (Pawel Skiba, Jack Wilkes).

Summertown Stars Cobras 1 (Lewis Currie), Bure Pk Jun 13 (Henry Campo 3, George Campo 3, Scott White 2, Jonjo Reck 2, Harry Turner, Max Hook, Edward Brylewska Cooper).

D League

Stonesfield Strikers 2 (Jonny Newton 2), Carterton 3.

E League

Chilly Ash Boys & Ladies Black 5, St Edmunds Wootton 4 (Thomas Kennedy 2, Dominic Gallaway, Oscar Jopson).

Below 15

A League

Aylesbury Vale Dynamos 5 (Tafara Dube 2, Kristian Collier, Loui Bowman, Oliver Garcia), Kingston Colts 2 (Sam Nelson, Jake Painton).

B League

Abingdon Yellows 3 (Max Struthers, Jamie Cording, Alfie Willoughby), Didcot Cas 0.

Highfield Jun 4 (Joseph Armand, Ryan Burns, Callum Hodgkins, Jack Peart), Hinksey Pk Academicals 3 (Cuba Kalo, Farid Murad, Gabriele Crucioli).

C League

Summertown Stars Iron Stars 2, Ardington & Lockinge 2 (Austin Birch-Hedger, Harley Pottinger).

D League

Abingdon Inexperienced 1 (Hussain Khan), Quarry Rov Rocks 5 (Johnny Caldicott 2, Kian Downes 2, Luis Potier-Fortune).

UNDER 16

A League

Didcot Cas 2 (Freddie Copping, Dominic Picket), Bardwell 1.

Abingdon Inexperienced 0, Kidlington 5 (William Worth 2, Freddie Kennedy, Joshua Jones, Richard Petty).

B League

Bure Pk Jun 1 (Alfie Wright), Abingdon Utd Yellows 1 (William Selby).

C League

Hinksey Pk Int 0, Cholsey Bluebirds 2 (Thomas Kearsley, Fynn Collins).

St Edmunds Wootton 2 (Gabriele Marcaletti, Calum Charles), Headington 1 (Ramy Hassan).

Cup

Bampton Tn 2 (Jacob Simmonds, Ross Henderson), Carterton 4 (Kieran Day 2, Daniel Lovick, Kyle Chester).

Below 17

A League

Bure Pk Jun 4 (Max Rowlinson, Ben Crawford, Samuel Ashley, Ryan Worth), Combe Jun Spts 1.

Didcot Tn 2, Florence Pk 2 (Connor Barrett 2).

Easington Spts 4 (Tsering Sherpa Moore 2, Jacob Englishby, Joseph Reynolds), Abingdon 2.

B League

Tower Hill 4 (Sephy Morris 3, Alfie Wyatt), Didcot Cas 2 (Winston Jofirisi 2).

Quarry Rov 5 (James Askew 3, Bradley Whitting, Vincenzo Crucioli), Pangbourne 4 (Aidan Cloney 2, William Wakelam).

Cup

Kidlington 3 (Connor Jones 3), Summertown Stars Whites 2 (Corin Bagshaw, Daniel Liggins).

Below 21

A League

East Hendred 5, Kidlington U18 2 (Jago Edwards 2).

St Edmunds Wootton 1, Carterton 4 (Joseph Langdon 2, George Wright, Dylan Butler).

Summertown Stars U18 Eagles 8 (Sonny McPherson 2, Tommy Bleakly 2, Thomas Farrell 2, Xander Soloman, Alex Davis), Stonesfield Strikers U19 4 (Calvin Allen 2, Charlie Mann, Robert Jenkins).

Wallingford Tn 4 (Oscar Taylor 3, Matthew Webber), Hinksey Pk 3 (Joel Taylor, Connor Madden, Oumarou Bourdanne).



Supply hyperlink

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.